A A A

Lista numerelor de contact a completelor  judecătoria Cimișlia sediul Central

Nr. Judecător Asistent judiciar, e-mail, nr.tel. Grefier, e-mail Nr.telefon
1. Aramă Sofia

Caldare Vitalie

vitalie.caldare@justice.md

Rusu Stela

stela.rusu@justice.md

  067104229

 

2. Ganganu Maria

Căinăreanu Cristian

cristian.cainareanu@justice.md

 

  067104041

3. Carapirea Veronica

Cherdivara Doina

doina.cherdivara@justice.md

Damaschin Alexandra

alexandra.damaschin@justice.md

 241-2-23-86

 067104048

4. Volcovschi Ion

Moraru Virginia

virginia.moraru@justice.md

Morari Elena

elena.morari@justice.md

241-2-11-75

 067104266

5. Cherdivara Dumitru

Skripțov Vera

vera.skriptov@justice.md

Brînza Laura

laura.brinza@justice.md

 241-2-24-86

 067104120

 067104262

       

 

 

Lista numerelor de contact a completelor  judecătoriei Cimișlia sediul Leova

Nr. Judecător Asistent Judiciar,  e-mail Grefier, e-mail Nr.telefon
1. Negru Vladislav

Constantinescu Lilia

lilia.constantinescu@justice.md

Carabet Natalia

natalia.carabet@justice.md

 263-2-25-56

 067104061

2. Gurițanu Silvia

Dobrea Sergiu

sergiu.dobrea@justice.md

 

 263-2-30-97

 067104087

3.

Brînza Andrei

Bodișteanu Liudmila

liudmila.bodisteanu@justice.md

Abuzan Marina

marina.abuzan@justice.md

 263-2-42-58

 067104273

Address: 
MD-6301, or.Leova, str.Unirii 32
Email: 
jlv@justice.md
Phone: 
Tel/fax (373) 263-2-42-28