A A A

Lista numerelor de contact a completelor  judecătoria Cimișlia sediul Central

Nr. Judecător Asistent judiciar, e-mail, nr.tel. Grefier, e-mail Nr.telefon
1. Aramă Sofia

Căinăreanu Cristian

cristian.cainareanu@justice.md

241-2-42-11

Gaidanov Melisa

melisa.gaidanov@justice.md

   241-2-10-39

  067104229

  067104262

2. Ganganu Maria

Sarî Vera

vera.sari@justice.md

241-2-42-11

Oboroceanu Tatiana

tatiana.oboroceanu@justice.md

 241-2-10-90

067104041

3. Carapirea Veronica

Caramanuță Elena

elena.caramanuta@justice.md

241-2-42-11

Marcu Maria

maria.marcu@justice.md

241-2-23-86

067104048

4. Potlog Victor

Renița Maria

maria.renita@justice.md

241-2-42-11

Mutu Olesea

olesea.mutu@justice.md

241-2-10-90

067104088

5. Cherdivara Dumitru

Brînza Andrei

andrei.brinza@justice.md

241-2-42-11

Moraru Virginia

virginia.moraru@justice.md

 

241-2-24-86

067104120

6. Volcovschi Ion

Țurcanu Mihail

mihail.turcanu@justice.md

241-2-42-11

Morari Elena

elena.morari@justice.md

 

241-2-11-75

067104266

 

Lista numerelor de contact a completelor  judecătoriei Cimișlia sediul Leova

Nr. Judecător Asistent Judiciar,  e-mail Grefier, e-mail Nr.telefon
1. Ganganu Maria

Constantinescu Lilia

lilia.constantinescu@justice.md

Carabet Natalia

natalia.carabet@justice.md

263-2-25-56
2. Gurițanu Silvia

Dobrea Sergiu

sergiu.dobrea@justice.md

Vacarciuc Cristina

cristina.vacarciuc@justice.md

263-2-30-97

067104087

3. Negru Vladislav

Constantinescu Lilia

lilia.constantinescu@justice.md

Carabet Natalia

natalia.carabet@justice.md

263-2-42-58

067104061

Address: 
MD-6301, or.Leova, str.Unirii 32
Email: 
jlv@justice.md
Phone: 
Tel/fax (373) 263-2-42-28